Podhrabové desky jsou mobilní

Podhrabové desky jsou skvělé také pro provizorní oplocení různých stavebních prostorů a pracovišť. Plot, který má jako svůj základ podhrabové desky lze snadno zabudovat i demontovat. Stavební firmy oplocují svá staveniště takovými ploty. Brání se tak nočním zlodějům nářadí i přístupu nepovolaných osob na staveniště. Po dokončení stavebních prací lze zase oplocení bez problémů demontovat a po přepravě umístit na další staveniště. Častým řešením stavebníků je i umístění sloupků, jejich základnu tvoří pneumatiky vyplněná betonem. Podhrabové desky jsou však pro tyto účely mnohem lepší, jelikož ve spodní části oplocení nedovolují průniku ani malého psa.

Podhrabové desky – sklady a podniky

Díky velice levným pořizovacím nákladům jsou ploty, které mají za základ podhrabové desky, velice vhodné i pro oplocení větších rozměrů například kolem průmyslových podniků, skladů a podobných objektů, které musí být střeženy a kde je přístup cizích osob velice nežádoucí. Ploty s podhrabovými deskami jsou pro zloděje nedobytnou překážkou a díky estetické kvalitě nebudou dělat vašemu podniku ani ostudu.Podhrabové desky – Menu:

Kontakt:

Podhrabové desky nabízí:

Podhrabové desky

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Doporučujeme:

Prodej líhní pro drůbež