Podhrabové desky – zvířata

Kromě toho, že podhrabové desky brání prorůstání trávy a jsou dobrou ochranou před korodováním nebo uhníváním materiálu plotu, dokážou také úspěšně zabránit průniku drobnějších živočichů pod plotem. Zejména u dřevěných plotů, kde bývá mezera mezi povrchem země a plotem poněkud větší hrozí to, že nám na pozemek vnikne nějaký ten nevítaný host. Zejména pokud máte větší zahradu, stává se častým útočištěm různých druhů zvířat. Nejčastěji bývají nezvaným návštěvníkem našich pozemků sousedovic kočky. Kočka či kocour má poměrně veliké lovecké teritorium, a tak pokud má tohoto domácího mazlíčka váš blízký soused, můžete si být téměř jisti, že si vaši zahradu přivlastňuje jakožto svůj lovecký rajón. To nemusí být na škodu, pokud se chcete zbavit myší či hrabošů na svém pozemku, je nutno si však uvědomit ještě jeden aspekt kočičího predátorství. Tímto apektem je nemilosrdné lovení zpěvavého ptactva, takže pokud nechcete mít vaši zahradu ochuzenou o krásný zpěv našich létavců, opatřete si plot, který je kočkám neprostupný. Takovým plotem je plot, který má na svém základu umístěné podhrabové desky.

Podhrabové desky a nevítaní návštěvníci

Dalším nevítaným predátorem jsou lasičky a kuny. Zejména pokud chováte drůbež, jsou podhrabové desky nezbytným opatřením. Lasička i kuna dokáží napáchat během jediné noci nepředstavitelné škody na vašich okřídlených svěřencích, proto jim nedávejte nejmenší šanci a drůbež před nimi dokonale zabezpečte. V neposlední řadě představují nebezpečí pro naše ploty psi. Nejen že mohou nedokonalým plotem proniknout, ale mnohdy ho i nenávratně poškodí. Zejména psi, kteří mají v krvi dobývání nor, často ploty podhrabávají a pletivo ve spodní části ohýbají. Podhrabové desky jim nedají nejmenší šanci.Podhrabové desky – Menu:

Kontakt:

Podhrabové desky nabízí:

Podhrabové desky

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Doporučujeme:

Prodej líhní pro drůbež