Zabudováni podhrabové desky

Podhrabové desky mají tu výhodu, že jsou levné a velice praktické. Když vybetonujete pod svým plotem betonový základ, už s ním nehnete. Jedinou cestou k jeho opětovnému odstranění je použití zbíječky. Podhrabové desky jsou v tomto ohledu daleko sofistikovanější. Umístění podhrabové desky pod váš plot je nejen účelné, ale i prozíravé do budoucna. Jakmile se někdy rozhodnete provést úpravy na oplocení, například při přikoupení pozemku nebo při zrušení oplocení, můžete plot, jehož základem jsou podhrabové desky jednoduše demontovat a oplocení rozšířit do požadovaných rozměrů či jednoduše odstranit. Podhrabové desky jsou jednoduché a praktické pro instalaci i demontáž.

Tip: Přemýšlíte, jaká si pořídit garážová vrata? Dnes patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v mnoha rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Instalace podhrabové desky

Uchycení podhrabové desky k plotovému sloupku se provádí pomocí držáku podhrabové desky, která bývá nejčastěji zinková či z nerezové oceli. Při použití podhrabové desky je potřeba vždy povýšit i délku sloupku zhruba o 30cm oproti doporučené výšce. Součástí doplňků pro instalaci podhrabové desky jsou samozřejmě i různé spojovací kostky. Pro vytvoření pravého úhlu slouží kostka rohová, pro zakončení oplocení je zde kostka koncová, pro běžné spojování desek slouží kostka průběžná. K dispozici jsou také patky různých tvarů. Podhrabové desky lze použít jak pro základ plotu drátěného tak i dřevěného. Materiál plotu zůstane uchráněn přílišné vlhkosti povrchu země a jeho dlouhá životnost je tak zaručena. Koroze ani hniloba nedostávají při správné instalaci šanci. Použití podhrabové desky jakožto základu pro vaše oplocení představuje až osmdesáti procentní úsporu nákladů oproti situaci, kdy byste budovali či nechali si budovat klasickou podezdívku. Použití podhrabové desky je tedy velice rozumným rozhodnutím.Podhrabové desky – Menu:

Kontakt:

Podhrabové desky nabízí:

Podhrabové desky

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Doporučujeme:

Prodej líhní pro drůbež